Dzīvnieki

Dzīvnieki


Lapusē:
Kārtot pēc:

Sudraba Dāvanu monēta - Cilvēka Labākais Draugs - Siāmas Kaķis 17,50 g, 999

Sudraba monēta "Somālijas kaķis" no sērijas "Cilvēka labākais draugs" būs neaizmirstama dāvana kaķu saimniekiem!"Cilvēka labākais draugs"  - Jaunzēlandes sudraba monētu sērija par godu mājas mīluļiem. Šīs monētas atšķiras ar pievilcīgu dizainu un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu. Neaizmirstam..

75.00€ Bez PVN: 61.98€

Sudraba Dāvanu monēta - Cilvēka Labākais Draugs - Skotijas Nokareno Ausu Kaķis 17,50 g, 999

Sudraba monēta "Skotijas nokareno ausu kaķis" būs neaizmirstama dāvana kaķu saimniekam!"Cilvēka labākais draugs"  - Jaunzēlandes sudraba monētu sērija par godu mājas mīluļiem. Šīs monētas atšķiras ar pievilcīgu dizainu un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu. Monēta dekorēta ar Swarovski e..

75.00€ Bez PVN: 61.98€

Sudraba Dāvanu monēta - Cilvēka Labākais Draugs - Somālijas Kaķis 17,50 g, 999

Sudraba monēta "Somālijas kaķis" no sērijas "Cilvēka labākais draugs" būs neaizmirstama dāvana kaķu saimniekiem!"Cilvēka labākais draugs"  - Jaunzēlandes sudraba monētu sērija par godu mājas mīluļiem. Šīs monētas atšķiras ar pievilcīgu dizainu un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu.Šī monēt..

75.00€ Bez PVN: 61.98€

Sudraba Dāvanu monēta - Cilvēka Labākais Draugs Kaķis - Britu Īsspalvainais 17,50 g, 999

Sudraba monēta "Britu īsspalvainais kaķis" no sērijas "Cilvēka labākais draugs" būs neaizmirstama dāvana kaķu saimniekiem!"Cilvēka labākais draugs"  - Jaunzēlandes sudraba monētu sērija par godu mājas mīluļiem. Šīs monētas atšķiras ar pievilcīgu dizainu un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošan..

75.00€ Bez PVN: 61.98€

Sudraba Dāvanu monēta - Cilvēka Labākais Draugs Suns - Čau Čau 17,50 g, 999

Sudraba monēta "Čau Čau" būs neaizmirstama dāvana visiem suņu mīļotājiem!"Cilvēka labākais draugs"  - Jaunzēlandes sudraba monētu sērija par godu mājas mīluļiem. Šīs monētas atšķiras ar pievilcīgu dizainu un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu. Suņu šķirne Čau Čau ir nākusi no Ķīnas. Šis su..

75.00€ Bez PVN: 61.98€

Sudraba Dāvanu monēta - Cilvēka Labākais Draugs Suns - Čihuahua 17,50 g, 999

Sudraba monēta "Čihuahua" no sērijas "Cilvēka labākais draugs" būs neaizmirstama dāvana visiem suņu mīļotājiem!"Cilvēka labākais draugs"  - Jaunzēlandes sudraba monētu sērija par godu mājas mīluļiem. Šīs monētas atšķiras ar pievilcīgu dizainu un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu. Neaizmirstama..

75.00€ Bez PVN: 61.98€

Sudraba Dāvanu monēta - Cilvēka Labākais Draugs Suns - Jorkšīras Terjers 17,50 g, 999

Sudraba monēta "Jorkšīras terjers" no sērijas "Cilvēka labākais draugs" būs neaizmirstama dāvana visiem suņu mīļotājiem!"Cilvēka labākais draugs"  - Jaunzēlandes sudraba monētu sērija par godu mājas mīluļiem. Šīs monētas atšķiras ar pievilcīgu dizainu un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu...

75.00€ Bez PVN: 61.98€

Sudraba Dāvanu monēta - Cilvēka Labākais Draugs Suns - Labradors Retrīvers 17,50 g, 999

Sudraba monēta "Labradors Retrīvers" būs neaizmirstama dāvana visiem suņu mīļotājiem!"Cilvēka labākais draugs"  - Jaunzēlandes sudraba monētu sērija par godu mājas mīluļiem. Šīs monētas atšķiras ar pievilcīgu dizainu un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu. Neaizmirstama dāvana mājdzīvnieku saimn..

75.00€ Bez PVN: 61.98€

Sudraba Dāvanu monēta - Cilvēka Labākais Draugs Suns - Mopsis 17,50 g, 999

Sudraba monēta "Mopsis" būs neaizmirstama dāvana mājdzīvnieku saimniekam!"Cilvēka labākais draugs" - Jaunzēlandes sudraba monētu sērija par godu mājas mīluļiem. Šīs monētas atšķiras ar pievilcīgu dizainu un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu. Mopši ir ievesti no Ķīnas uz Eiropu. Šīs šķirne..

75.00€ Bez PVN: 61.98€

Sudraba Dāvanu monēta - Cilvēka Labākais Draugs Suns - Vesthailendas Baltais Terjers 17,50 g, 999

Monēta "Vesthailendas baltais terjers" ir neaizmirstama dāvana mājdzīvnieku saimniekam!"Cilvēka labākais draugs"  - Jaunzēlandes sudraba monētu sērija par godu mājas mīluļiem. Šīs monētas atšķiras ar pievilcīgu dizainu un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu.Vesthailendas baltais terjers ir ..

75.00€ Bez PVN: 61.98€

Dāvana Mātes dienā - Sudraba Monēta - Mātes Mīlestība - Ziloņi 1/2 Oz, 999

Apsveic savu mīļo māmiņu ar jauku un skaistu dāvanu! Austrālijas sudrabu monētu sērija "Mātes mīlestība" ir monētas ar krāsainiem attēliem. Monētas parāda cik aizkustinošas un īpašas attiecības starp māti un viņas bērniņiem ir mežonīgajā dabā. "Mātes mīlestība" - monētas, veltītas unikālai saite..

90.00€ 85.00€ Bez PVN: 70.25€

Dāvana Mātes dienā - Sudraba Monēta - Mātes Mīlestība - Žirafes 1/2 Oz, 999

Apsveic savu mīļo māmiņu ar jauku un skaistu dāvanu! Austrālijas sudrabu monētu sērija "Mātes mīlestība" ir monētas ar krāsainiem attēliem. Monētas parāda cik aizkustinošas un īpašas attiecības starp māti un viņas bērniņiem ir mežonīgajā dabā. "Mātes mīlestība" - monētas, veltītas unikālai saite..

90.00€ 85.00€ Bez PVN: 70.25€

Sudraba Dāvanu Monēta - Austrālijas Putni 1/2 Oz, 999

Sudraba monēta "Austrālijas Putni" būs lieliska dāvana bērniem un dzīvnieku mīļotājiem!Uz šo monētu sērijas izveidi iedvesmoja putni, kuri dzīvo uz tālā kontinenta - Austrālijā. Uz salas daudzas putnu šķirnas tiešām ir unikālas un apbrīnojami skaistas. Putnu un Austrālijas augu skaistums lieliski at..

90.00€ Bez PVN: 74.38€

Sudraba Veiksmes Monēta - Naudas Varde - 1 Oz, 999

Veiksmes monēta "Naudas Varde" būs lieliska dāvana, kas nesīs pārticību, finansiālu neatkarību un labu veiksmi biznesā!Vai meklējat dāvanu, kas nesīs laimi gan jums, gan arī pašiem tuvākajiem cilvēkiem? Sudraba dāvanu monēta "Naudas Varde" ienesīs jūsu mājās pārticības auru. Varde tiek simboliz..

95.00€ Bez PVN: 78.51€

Sudraba Dāvanu Monēta - Austrālijas Kukaburra 2012 1 Oz, 999

Sudraba monēta "Austrālijas Kukaburra" ir brīnišķīga dāvana ar paliekošu vērtību!Austrālijas sudraba monētas ar kukabarras attēlu kļuva par vienu no populārākajām investīciju monētām visā pasaulē. Monētām ir ierobežota tirāža un tās vienmēr ļoti ātri tiek izpārdotas. ..

119.00€ Bez PVN: 98.35€

Dog