Albumi

Albumi


Lapusē:
Kārtot pēc:

Albums ROUTE banknotēm (Zils)

Kompakts albums banknotēm būs skaista dāvana naudas banknošu kolekcionāriem!Kabatas izmēra albumā ir 20 kabatiņas banknošu ievietošanai. Tas ir maza izmēra, tāpēc būs ērti nēsājams līdzi. Albuma izmērs: 195 x 110 x 20 mmKabatiņas izmērs: 170 x 85 mmSāciet krāt savu individuālo kolekci..

6.50€ Bez PVN: 5.37€

Albums ROUTE monētu kolekcijai (8 lpp, 48 monētām)

Kompakts monētu albums ar 8 monētu lapām katra paredzēta 6 monētām būs skaista dāvana monētu kolekcionāriem!Albums ir kabatas izmēra, tāpēc tas būs ērti nēsājams līdzi. Šī ir skaista dāvana monētu kolkecionāriem!Izmēri: 150 x 105 mmDiametrs monētām: līdz 40 mmSāciet krāt savu individuālo kolekciju! ..

6.50€ Bez PVN: 5.37€

Monētu Albums 12 Eiro monētu komplektiem (Zils)

Kompakts monētu albums ar 12 monētu sloksnēm 12 pilniem Eiro monētu komplektiem ir skaista dāvana Eiro monētu kolekcionāriem!Albums ir kabatas izmēra, tāpēc tas būs ērti nēsājams līdzi. Monētu albums ir polsterēts ar iespiestu Eiropas karti. Šī ir skaista dāvana Eiro monētu kolkecionāriem!Izmēr..

7.50€ Bez PVN: 6.20€

1 eiro monētu albums " EIRO MONĒTU ĢEOGRĀFIJA"

Monētu albums "Eiro monētu ģeogrāfija" ir izglītojošs 1 eiro monētu kolekcionēšanas albums ar eirozonas dalībvalstu karti.  Monētu albums "Eiro monētu ģeogrāfija" ir radīts gan bērniem, gan pieaugušajiem, kolekcionāriem un numismātiem. Albumā ir Eiropas karte, kurā īpaši izceltas valstis ar na..

9.00€ Bez PVN: 7.44€

1 eiro monētu albums "Euro Coins Geography" EN

Monētu albums "Euro Coins Geography" - Eiro monētu ģeogrāfija ir izglītojošs 1 eiro monētu kolekcionēšanas albums ar eirozonas dalībvalstu karti angļu valodā. Monētu albums "Euro Coins Geography" ir radīts gan bērniem, gan pieaugušajiem, kolekcionāriem un numismātiem. Albumā ir Eiropas karte, k..

9.00€ Bez PVN: 7.44€

Monētu Albums PRESSO 2 Eiro monētu kolekcijai

Monētu Albums PRESSO 2 Eiro monētu kolekcijai ir skaista dāvana Eiro monētu kolekcionāriem!Albumā paredzēts ievietot 57 gab. 2 Eiro monētas. Komplektā ietilpst uzlīmju komplekts no visu Eiro zonas valstu karogiem.  Šī ir skaista dāvana Eiro monētu kolkecionāriem!Sāciet krāt savu individuāl..

10.00€ Bez PVN: 8.26€

Monētu Albums OPTIMA Classic ar 10 lapām (Sarkans, Zaļš)

Monētu Albums OPTIMA Classic ar 10 lapām būs skaista dāvana monētu kolekcionāriem!Albumā paredzēta vieta 256 dažāda diametra Jūsu vērtīgajām kolekcijas monētām. Ir pieejami sarkanas (bordo) un zaļas krāsas mākslīgās ādas vāki.Albums ir sastiprināts ar izturīgo 4 gredzenu mehānismu. Albumā ietil..

29.95€ Bez PVN: 24.75€

Dog